אודות המשתלה

אודותינו

משתלת נופר, בעלת וותק של קרוב ל-30 שנים, הינה משתלה לצמחי בית וגן הממוקמת בצומת יסוד המעלה בלב עמק החולה שבגליל העליון והיא הגדולה והמגוונת ביותר באצבע הגליל.

משתלת נופר שייכת למשפחת זמירי, משפחה וותיקה, דור שישי לחקלאים ומתיישבים במושבה יסוד המעלה. משפחת זמירי בעלת משק חקלאי מגוון הכולל מטעים ומשתלות לעצי פרי נשירים כגון אפרסקים, נקטרינות, תפוחים, רימונים משמשים ושזיפים.

המשתלה מנהלת מועדון לקוחות הכולל כ- 6000 חברי מועדון, ביניהם לקוחות פרטיים, גננים ומוסדות ציבוריים שנהנים ממבצעים והנחות שונות בהתאם לעונות השנה.

ההיצע הרחב והמגוון של משתלת נופר מלווה ע"י צוות עובדים מקצועי ומיומן עם המון אהבה למקצוע. הצוות מורכב מגננים ואדריכלי נוף בעלי ניסיון וידע של שנים רבות בתחום הגננות. צוות משתלת נופר ישמח תמיד לענות על כל שאלה, לפתור כל בעיה ולהציע שירות מקצועי ואדיב ללקוחות המשתלה.


אתר משתלת נופר – האפשרות להביא את משתלתנו אליך ממש "עד הבית!"

לקוחות יקרים,

משתלת נופר שמחה להשיק אתר אינטרנט מקוון, בו נוכל להעניק מהניסיון שלנו בעולם הצומח. קרוב לשלושים שנות וותק ומוניטין של המשתלה מאפשרים לנו לשתף אתכם כך שתוכלו לקבל מידע רחב ומקצועי בכל הקשור לגינה, הצומח בה והטיפול השוטף הנדרש.

בכל עת תוכלו ליהנות מחוויית קניה ישירה דרך האתר בו תוכלו למצוא את שלל מוצרי המשתלה.

האתר הוקם בכדי לאפשר לקהל לקוחותינו להפוך את טיפוח הגינה לפשוט עוד יותר ואנחנו נבצע זאת עם משלוח שיגיע עד לביתכם עם כל המוצרים שתרכשו דרך האתר.

כך תוכלו ליהנות ממוצרי המשתלה שיגיעו אליכם בקליק אחד "עד הבית!"

מבחר הצמחים והעציצים במשתלה גדול מאוד ועל כן מוצעים לכם גדלים וצבעים שונים של עציצים וצומח. ולכן לא ניתן להציג באתר את המבחר כולו כולל הצבעים והגדלים השונים של הפריטים. לקראת ביצוע הרכישה באתר צוות המשתלה ישמח לייעץ לכם בשיחה טלפונית ולתת לכם מידע על מגוון האפשרויות מהן תוכלו לבחור ולהזמין את הטוב ביותר עבורכם.

אנו במשתלת נופר שמחים להשיק אתר מקוון, אשר בו תוכלו לרכוש את מוצרי המשתלה ולקבלם ממש עד פתח דלת ביתכם. האתר נבנה על סמך הניסיון והידע שרכשנו במשך השנים הרבות בהן המשתלה עובדת.

מחלקת צומחים במשתלה מאגדת בתוכה את כל הצומח שאנו מציעים בבמשתלה,
ומחלקת מוצרים במשתלה מאגדת בתוכה את כל המוצרים הנלווים (עציצים, מצעי שתילה וכו...).

חשוב להדגיש:

המבחר במשתלה מגוון וגדול מאוד ועל כן לא התאפשר להכניס את שלל האפשרויות השונות לאתר. (גם בצומחים וגם במוצרי המשתלה) המשתלה מציעה את הצמחים בגדלים שונים, ואת המוצרים בצבעים שונים, ובגדלים שונים גם כן. אתם מוזמנים תמיד להתקשר למשתלה לקראת ההזמנה ולקבל מידע על המבחר הגדול שיש לנו מבחינת הגדלים והצבעים השונים וזאת לפני ביצוע הליך הרכישה.

 

 

 

נגישות בעסק

אנו שמים דגש רב על שירותים המותאמים לאנשים בעלי מוגבלות, משקיעים בכך משאבים רבים וחשוב לנו שלקוחותינו בעלי מוגבלות יהיו מרוצים. יש לנו חניה רחבה נגישה לנכים בחוץ, דרכי הגישה שלנו הן מסודרות ונוחות. אין מדרגות בכלל בכל המשתלה. השבילים בנויים מבטון ואספלט, וסידרנו שתי כניסות רחבות על מנת להקל על אנשים המתניידים עם כיסא גלגלים. קיים מכשיר שמיעה עומד לרשותם של בעלי מוגבלויות בשמיעה.

 
 

 

לשירותכם בכל עת,

צוות משתלת נופר

 

 

 


 

כתובת: צומת יסוד המעלה

טלפון: 04-693-1014

 

שעות פתיחה של המשתלה:
 
קיץ
ימי א' עד ה' 8:30- 18:00
יום ו' 8:30- 15:00
שבת 10:00- 18:00
 
חורף
ימי א' עד ה' 8:30- 17:00
יום ו' 8:30- 15:00
שבת 10:00- 17:00

 

איך להגיע